قوانین و مقررات

آکادمی آرامشیار جایی برای آموزش در حوزه رشد و توسعه فردی و تجهیز به ابزارهایی برای ارتقای کیفیت زندگی است. در این مجموعه، تلاش کرده‌ایم تا از پتانسیل‌های گستردهٔ فناوری استفاده کنیم و بسیاری از دوره‌ها و آموزش‌های تدوین شده را به صورت مطالب نوشتاری و فایل‌های ویدیویی در اختیار کاربران سایت قرار بدهیم. دامنهٔ arameshyar.com تنها آدرس وبسایت رسمی ما بوده و هرگونه ارتباطی با دوستان و همراهان این دوره، از طریق همین وبسایت یا از حساب‌های رسمی پریسا آشتیانی در شبکه‌های اجتماعی انجام خواهد شد.

قوانین عمومی

تمامی فعالیت‌ها و فرایندهای مجموعه آموزشی آرامشیار با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده منطبق است و انتظار می‌رود که همین اصول و قواعد، توسط کاربران و همراهان گرامی رعایت شوند. در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین یا سرویس‏‌های این مجموعه، مراتب در همین صفحه بروز رسانی شده و در معرض دید کاربران قرار خواهد گرفت. بدیهی است که استفاده مستمر از وبسایت آرامشیار، مساوی با پذیرش این قوانین و مقررات خواهد بود.

تعریف کاربر

کاربران آرامشیار افرادی هستند که اطلاعات خود را در فرم ثبت نام درج کرده و می‌توانند علاوه بر استفاده از محتوای وبسایت، اعمالی از جمله ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از سرویس‌های آرامشیار را انجام دهند.

رعایت حریم خصوصی

مجموعه آرامشیار، امین کاربران و همراهانش است و در حفاظت از حریم خصوصی آنها، نهایت دقت و مراقبت را به عمل می‌آورد. در همین راستا، با تیمی از افراد متخصص همکاری می‌کنیم تا از بابت امنیت وبسایت آسوده‌خاطر باشیم.

رعایت حقوق آرامشیار

کلیه محتویات و مطالب آرامشیار، از خدمات آموزشی گرفته تا تمامی متون و تصاویر و عناصر گرافیکی و فایل‌های ویدیویی و صوتی، جزئی از اموال آرامشیار محسوب می‏‌شوند و هرگونه استفاده یا تکثیر آنها بدون کسب مجوز کتبی، با پیگرد قانونی همراه است.