درباره ما

مجموعه آرامشیار به سرپرستی خانم پریسا آشتیانی، سالهاست که در حوزه مشاوره و روانشناسی رشد و توسعه فردی و سازمانی فعالیت داشته و علاوه بر تولید مقالات و محتویات آموزشی، کلاس‌ها، دوره‌ها، رویدادها و همایش‌های مختلفی را در تهران و سایر شهرهای کشور برگزار کرده است. هدف اساسی این مجموعه، تقویت خودآگاهی و بهبود و گشایش در زندگی شهروندان و افزایش بازدهی کسب و کارها و شرکت‌هاست. هدفی که از طریق انتقال دانش روز دنیا و همچنین فراهم آوردن ابزارهای عملی محقق می‌شود و با نظم و استمرار، به بار می‌نشیند و رشد و شکوفایی افراد و سازمان‌ها را به همراه می‌آورد. پریسا آشتیانی بنیانگذار مجموعهٔ آرامشیار، دانش‌آموختهٔ دکترای معماری و دکترای کسب و کار (DBA) است و نزدیک به یک دهه، از زمان تدریس ایشان در دانشگاه می‌گذرد.

چرا مجموعه آرامشیار؟

آرامشیار همیشه در تلاش است که به مثابه یک خانوادهٔ منسجم، از علاقمندان به رشد و توسعه فردی حمایت کند. برقراری این مجموعه، با تلاش‌های شبانه‌روزی خانم پریسا آشتیانی امکانپذیر شده که مانند بسیاری از ما، طعم مواجه شدن با موانع و مصائب زندگی شخصی و مسیر حرفه‌ای‌ را با تمام وجود چشیده است. مسیری پرپیچ و خم و هر از گاهی مبهم و تاریک، که مشکلات و تلاطم‌هایش، از ظرفیتمان فراتر می‌روند و ما را در ترس و تردید و احساس ضعف و تنهایی غوطه‌ور می‌سازند. پس چه بهتر که در این راه دشوار، شجاعت کمک خواستن و آموزش دیدن را داشته باشیم و و در رکابمان، افرادی آگاه، دلسوز و عاری از قضاوت، همراهمان باشند.

خدمات ما

بهترین نوع سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاری روی خودمان است.

مشاوره با دکتر پریسا آشتیانی

کسب و کار ما، همانند امتدادی از وجود خود ماست. وقتی درونمان را ارتقا بدهیم، تمام جنبه‌های زندگی‌ از جمله کسب و کارمان را هم ارتقا داده‌ایم. یادمان باشد که بزرگترین تغییرات زندگی، از کوچک‌ترین تصمیم‌ها و انتخاب‌ها آغاز می‌شوند.