افزایش عزت نفس

افزایش عزت نفس، نوشدارویی علیه ترس و رکود

عزت نفس برای بسیاری از ما، همان متغیر گمشده‌ایست که می‌تواند معادله زندگی را تکمیل کند و آنرا به سمت رضایت و پیشرفت سوق دهد. پس اجازه بدهیم که عزت نفس، عمیقا در وجودمان ریشه کند، همه چیز را بهبود بخشد، و اهرمی باشد برای شتاب در مسیر توسعه فردی و موفقیت. چه بسیارند افراد با استعداد و توانمند، که تنها بخاطر فقدان عزت نفس، بین خود و آنچه که در زندگی سزاوارش هستند، فاصله انداخته‌اند.

ظرفیت دوره تکمیل میباشد
2,550,000 تومان
ضمانت بازگشت وجه
10 ساعت آموزش ویدیویی
15000 دانشجو
3 ماه پشتیبانی

سرفصل ها

ارسال نظر
فصل اول
فصل دوم
مدرس دوره

دکتر پریسا آشتیانی

پریسا آشتیانی فارغ التحصیل دکترای تخصصی معماری و دارای مدرک دکتری توسعه و مدیریت رهبری کسب و کار و مستر NLP است. او از سال ۱۳۹۴ به تدریس در دانشگاه مشغول بوده و در حال حاضر، علاوه بر کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، به عنوان لایف‌ کوچ و بیزینس کوچ در حوزهٔ توسعهٔ فردی و سازمانی فعالیت می‌کند. پریسا بیش از همه چیز، خود را همان معلمی می‌داند که دغدغه‌اش، ارتقای کیفیت زندگی با تکیه بر نشر تجربه و آگاهی در جامعه است.

1200 تعداد دانشجو

دیدگاه دانشجویان

مناسب برای

مخاطبان دوره

دوره عزت نفس و خویشتن‌دوستی برای شماییست که سرشار از ایده‌ها و توانایی‌ها هستید، اما از به ثمر رساندن‌ و پیشرفت در مسیر آنها واهمه دارید. برای شمایی که در مواجهات اجتماعی حسی گنگ و مبهم از احساس معذب بودن و تنش پیدا می‌کنید و خودتان را در حضور دیگران آسیب‌پذیر می‌بینید. برای شمایی که می‌خواهید، کارایی و بازدهی خود را بالاتر از آنچه که هست ببرید و به دنبال یک عنصر گمشده می‌گردید.

مناسب برای

  • کسانی که کمی بیش از حد خجالتی هستند.
  • تا جای ممکن از صحبت در جمع خودداری می‌کنند.
  • هنوز از پتانسیل‌های بالایی که دارند، نهایت استفاده را نبرده‌اند.

سوالات متداول

? بعد از اتمام این دوره، چه نتیجه‌ای برای شما حاصل می‌شود؟

بعد از دوره عزت نفس، یاد می‌گیریم که به خودمان بیشتر متکی باشیم و بیشتر احترام بگذاریم. همچنین ترس‌های کاذبمان را در موقعیت‌های مختلف اجتماعی و در مراوده با دیگران کنار بگذاریم و حتی در وجود خودمان، تعریف تازه‌ای از شخصیت و توانایی‌هایمان داشته باشیم.

? آیا کسانی که خارج از ایران هستند هم میتونند به دوره های آرامشیار دسترسی داشته باشن؟
? آیا این دوره ها محدوده زمانی دارن یعنی بعد از یک مدت دسترسیمون به محتوا قطع میشه؟
? چطور می‌توان به محتوای دوره دسترسی داشت؟

ارسال نظر

ارسال دیدگاه فقط برای دانشجویان دوره امکان پذیر میباشد.