چگونه شاد باشیم

شاد بودن، آهوی گریزپای زندگی

آیا یک زندگی شاد ساختنی است یا یافتنی؟ آیا داشتن یک زندگی شاد، برای همگان میسر است؟ و اگر هست، چطور می‌توان آنرا در تار و پود زندگی جاری کرد؟ آیا شادی غایت‌ اهداف انسان در زندگی است؟ آیا غم و اندوه، اینطور که در ذهن اکثرمان جا گرفته، متضاد شادی است یا مکمل آن؟ چطور می‌توان به جای احساس اندوه و شکست، با سختی‌های زندگی صیقل خورد و از آنها مرکبی برای رشد و بلوغ ساخت؟

ظرفیت دوره تکمیل میباشد
1,870,000 تومان
ضمانت بازگشت وجه
20 ساعت آموزش ویدیویی
500 دانشجو
3 ماه پشتیبانی

سرفصل ها

ارسال نظر
فصل اول
فصل دوم
مدرس دوره

دکتر پریسا آشتیانی

پریسا آشتیانی فارغ التحصیل دکترای تخصصی معماری و دارای مدرک دکتری توسعه و مدیریت رهبری کسب و کار و مستر NLP است. او از سال ۱۳۹۴ به تدریس در دانشگاه مشغول بوده و در حال حاضر، علاوه بر کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، به عنوان لایف‌ کوچ و بیزینس کوچ در حوزهٔ توسعهٔ فردی و سازمانی فعالیت می‌کند. پریسا بیش از همه چیز، خود را همان معلمی می‌داند که دغدغه‌اش، ارتقای کیفیت زندگی با تکیه بر نشر تجربه و آگاهی در جامعه است.

1200 تعداد دانشجو

دیدگاه دانشجویان

مناسب برای

مخاطبان دوره

هیچ انسان سالمی را پیدا نمی‌کنید که عامدانه در جستجوی رنج و درد باشد! اما چه کنیم که رنج، بخش جدایی‌ناپذیری از تجربهٔ انسان بودن و زیستن است. رنج‌هایی که نباید عاری از معنا باشند. در دوره «چگونه شاد باشیم» با راهکارهای عملی و تغییر دیدگاه، یاد می‌گیریم که شاد بودن، آن کلاف سردرگم و معمای پنهانی که فکر می‌کردیم نیست. یاد می‌گیریم که زندگی شاد، یک زندگی توام با معناست و سرچشمهٔ تمام شادی‌ها، از درون خودمان می‌جوشد.

مناسب برای

  • کسانی که خود را گرفتار روزمرگی احساس می‌کنند.
  • افرادی که به دنبال شادابی و روحیه بهتری در زندگی هستند.
  • کسانی که سایه دردها و مشکلات گذشته بر امروزشان سنگینی می‌کند.

سوالات متداول

? بعد از اتمام این دوره، چه نتیجه‌ای برای شما حاصل می‌شود؟

دوره زندگی شاد، ذهنیات و تلقی‌های اشتباهمان را نسبت به مفهوم شادی و خوشبختی عوض می‌کنند. ذهنیاتی که در طی زندگی، از محیط پیرامون و تجربیات گذشته در بطن افکارمان رخنه‌ کرده‌اند و شاد بودن را یک قله‌ای دست‌نیافتنی جلوه‌ داده‌اند. انجام تکنیک‌ها و تمرینات دوره زندگی شاد، این باورها را می‌شکند و یادمان می‌دهد که شادی و آرامش در هر لحظه، در وجود و ادراک خودمان نهفته است. به علاوه یاد می‌گیریم که شادی به معنای مصونیت کامل از غم و اندوه نیست. بلکه به معنای مدیریت صحیح عواطف و تعلیم ذهن، برای بودن در یک حالت زیستی بهتر است.

? آیا کسانی که خارج از ایران هستند هم میتونند به دوره های آرامشیار دسترسی داشته باشن؟
? آیا این دوره ها محدوده زمانی دارن یعنی بعد از یک مدت دسترسیمون به محتوا قطع میشه؟
? چطور می‌توان به محتوای دوره دسترسی داشت؟

ارسال نظر

ارسال دیدگاه فقط برای دانشجویان دوره امکان پذیر میباشد.