دوره ارزشمند و معنوی از فرش تا عرش

دوره ارزشمند و معنوی از فرش تا عرش

زندگی برآیند انتخاب‌ها و تصمیم‌هاست و سال ۱۴۰۳ می‌تواند همان سال موعود باشد. سالی سرشار از تحولات مثبت، تصمیمات قاطع و دستاوردهای پررنگ در زندگی شخصی و حرفه‌ای شما. سالی که در پناه خداوند بی‌همتا، با تصمیم و ارادهٔ خود در مسیر کشف ثروت درونی و استعدادهای منحصربفردتان قدم برمی‌دارید و وجودتان را از شادی و آرامش و احساس موفقیت لبریز می‌کنید. تازه‌ترین دورهٔ دکتر پریسا آشتیانی (هرهفته‌ یک پادکست و هرماه یک وبینار) یعنی ۳ ماه کنکاش در اعماق، آموختن بیشمار راهکار و یک خیز بلند به سمتِ اوج.

خرید دوره
8,000,000 تومان
ضمانت بازگشت وجه
مدرس دوره

دکتر پریسا آشتیانی

پریسا آشتیانی فارغ التحصیل دکترای تخصصی معماری و دارای مدرک دکتری توسعه و مدیریت رهبری کسب و کار و مستر NLP است. او از سال ۱۳۹۴ به تدریس در دانشگاه مشغول بوده و در حال حاضر، علاوه بر کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، به عنوان لایف‌ کوچ و بیزینس کوچ در حوزهٔ توسعهٔ فردی و سازمانی فعالیت می‌کند. پریسا بیش از همه چیز، خود را همان معلمی می‌داند که دغدغه‌اش، ارتقای کیفیت زندگی با تکیه بر نشر تجربه و آگاهی در جامعه است.

1200 تعداد دانشجو
مناسب برای

مخاطبان دوره

در این دوره به مسیرهای نرفته و رویاهای نیمه‌تمام می‌پردازیم. مخاطب این دوره کسانی هستند که برای ساختن آینده، روزگاری سرشار از انرژی و پتانسیل‌ و ایده‌های زیبا بوده‌‌اند و هیچ سد و مانعی را قادر به مهار و متوقف کردن خود نمی‌دیده‌اند. اما امروز سرگشته و گرفتار در هزارتوی روزمرِگی، رویاهای خاک‌گرفتهٔ خود را رها و به نرسیدن به آنچه سزاوارشان است عادت کرده‌اند.

مناسب برای

  • کسانی که در اعماق وجودشان انگیزهٔ رشد و تکامل شدیدی احساس می‌کنند.
  • کسانی که از احساس رکود به تنگ آمده و به دنبال تغییرات شگرفی در کیفیت زندگی هستند.
  • کسانی که تصمیم دارند افسار زندگی و سرنوشت را بدست گرفته و در شاهراه تعالی قرار بگیرند.

سوالات متداول

? بعد از اتمام این دوره، چه نتیجه‌ای برای شما حاصل می‌شود؟

شما مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و ابزارهای ذهنی و عملی را یاد می‌گیرید تا برای تحقق خواسته‌ها و افزایش بهره‌وری، اعتمادبنفس و هدفمندی خود از آنها استفاده کنید. یاد می‌گیرید چطور پتانسیل‌های درونی خود را آزاد کرده و به سالم‌ترین، پربازده‌ترین، بی‌پرواترین و در کل بهترین نسخهٔ مطلوب خودتان بدل شوید.

ارسال نظر

ارسال دیدگاه فقط برای دانشجویان دوره امکان پذیر میباشد.