دوره معنوی 30 روز عاشقی با خدا

دوره معنوی عاشقی با خدا، فقط یک محصول آموزشی نیست، بلکه برنامه‌ای هست برای زندگی، اینکه چه جوری با تغییر در نگرش، رفتارها و برنامه‌ی زندگی، بتوانیم به معنویت برسیم وارتباط خود را با معبود خود نزدیک‌تر کنیم. همچنین این دوره فقط به ارتقای فردی در حوزه مسائل معنوی محدود نشده و با نظم بخشیدن و بهینه کردن عادات ما، برنامه‌ی عملی را برای بهبود کیفیت زندگی و افزایش احتمال موفقیت درعرصه‌های مختلف زندگی مانند تحصیل، کسب و کار و روابط عاطفی شامل می‌شود. این دوره به صورت پادکست در 30 جلسه در اختیار شما قرار خواهد گرفت و هر روز یک موضوع به شما آموزش داده خواهد شد. و خبر خوب با تهیه این دوره، 30 جلسه مراقبه‌های گلدن تایم نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید دوره
3,333,333 تومان
ضمانت بازگشت وجه
مدرس دوره

دکتر پریسا آشتیانی

پریسا آشتیانی فارغ التحصیل دکترای تخصصی معماری و دارای مدرک دکتری توسعه و مدیریت رهبری کسب و کار و مستر NLP است. او از سال ۱۳۹۴ به تدریس در دانشگاه مشغول بوده و در حال حاضر، علاوه بر کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، به عنوان لایف‌ کوچ و بیزینس کوچ در حوزهٔ توسعهٔ فردی و سازمانی فعالیت می‌کند. پریسا بیش از همه چیز، خود را همان معلمی می‌داند که دغدغه‌اش، ارتقای کیفیت زندگی با تکیه بر نشر تجربه و آگاهی در جامعه است.

1200 تعداد دانشجو

سوالات متداول

? چطور به محتوای دوره دسترسی داشته باشیم؟

بعد از ثبت نام در دوره، متناسب با سیستم عامل خود، یکی از پلیرهای مربوطه را از ( این بخش ) دانلود نمایید، سپس با وارد کردن لایسنس مربوطه، به محتوای دوره، به صورت دائمی، دسترسی خواهید داشت.

>> لینک نرم افزار

ارسال نظر

ارسال دیدگاه فقط برای دانشجویان دوره امکان پذیر میباشد.