دوره هفت شهر عشق

دوره هفت شهر عشق

هفت شهر عشق را عطار گشت، ما هنوز اندرخم یک کوچه‌ایم!‌ آیا برای انسان خاکی غایتی فراتر و مرکبی بلندپروازتر از عشق هست؟ آیا زمانش نرسیده که قایق شکستهٔ ترس‌ها و نگرش‌های کهنه را رها کنیم و تنی به اقیانوس بی‌انتهای عشق بزنیم؟ آیا وقت آن نیست که خواستن و طلب کردن را از نو بیاموزیم و به جای سرگشتگی در هزارتوی زندگی، در آسمان حیرت و معرفت غوطه‌ور شویم؟ بیاییم همین حالا بر بال عشق و آگاهی، خود تازه‌ای خلق کنیم و شاهد جاری شدن نظم و زیبایی در زندگی و لحظاتمان باشیم.

خرید دوره
7,000,000 تومان
ضمانت بازگشت وجه
مدرس دوره

دکتر پریسا آشتیانی

پریسا آشتیانی فارغ التحصیل دکترای تخصصی معماری و دارای مدرک دکتری توسعه و مدیریت رهبری کسب و کار و مستر NLP است. او از سال ۱۳۹۴ به تدریس در دانشگاه مشغول بوده و در حال حاضر، علاوه بر کارآفرینی و سرمایه‌گذاری، به عنوان لایف‌ کوچ و بیزینس کوچ در حوزهٔ توسعهٔ فردی و سازمانی فعالیت می‌کند. پریسا بیش از همه چیز، خود را همان معلمی می‌داند که دغدغه‌اش، ارتقای کیفیت زندگی با تکیه بر نشر تجربه و آگاهی در جامعه است.

1200 تعداد دانشجو
مناسب برای

مخاطبان دوره

در این دوره توسعه فردی، نگرشمان را به دنیای درون و جهان پیرامون ارتقا می‌دهیم و وجودمان را برای خواستن و طلب کردن عشق و آرامش و ثروت کوک می‌کنیم. بی‌نیازی از دیگران و اعتماد به لطف لایزال پروردگار را از نو می‌آموزیم و با آزاد کردن نیروهای درون، هفت شهرِ عشق را طی می‌کنیم. تا آنجا که از درون سایه‌های یأس و تردید، همچون آتش شعله بکشیم و به کشف دوباره و ساختن خودِ مطلوب و برترمان برسیم.

مناسب برای

  • کسانی که در پی کشف درون و معماری زندگی دلخواه و ساختن یک منِ جدید و مقتدر هستند.
  • آنهایی که جای خالی عشق را در زندگی و وجودشان احساس می‌کنند و در پی یک شروع تازه هستند.
  • آنهایی که عطشی سیری‌ناپذیر برای تغییر شرایط و سرازیر کردن خیر و برکت به زندگی خود و دیگران دارند.

سوالات متداول

? بعد از اتمام این دوره، چه نتیجه‌ای برای شما حاصل می‌شود؟

در این دوره یاد می‌گیریم که چطور با آزاد کردن نیروهای درونی و سرازیر کردن عشق و معرفت به افکار و اعمال و انتخاب‌هایی که می‌کنیم، در مسیر تحقق اهداف و خواسته‌ها و ساختن زندگی ایده‌آل خود قدم برداریم.

? از کجا بدانیم که این دوره برایمان کاربرد دارد؟

خانوادهٔ آرامشیار هدفی جز رضایت مخاطبین و همراهانش ندارد و بازخوردهای مثبت دانشجویان و همراهان پرشماری که در طی این سالها داشته‌ایم موید این واقعیت است. مخاطبین ما آسوده‌خاطرند که دوره‌های این مجموعه عمیقا به نیازها و چالش‌های اصلی زندگی پرداخته و بر مبنای ارائه راهکارهای عملی و کاربردی شکل می‌گیرند.

? آیا برای گذراندن این دوره پیش‌نیاز خاصی هست؟

خیر. این دوره به خودیِ خود یک دوره جامع و مستقل است که برای استفاده از مطالب آن نیازی به شرکت در سایر دوره‌ها نیست.

ارسال نظر

ارسال دیدگاه فقط برای دانشجویان دوره امکان پذیر میباشد.